The same bottle of water costs $1 in a grocery store and $7 on a plane. Here’s what you can learn from this about selling your offerings.
You are here: Home / Archives for offerings
the juice is in the journey
Not everything is on the blog. Sign up to receive ideas and strategies that I reserve only for insiders.
Thanks for subscribing!